Puszcza Notecka CUP – podsumowanie cyklu


6 sierpnia odbył się kolejny turniej Puszcza Notecka CUP. Grało 17 par – 34 graczy z całej Wielkopolski i z woj. Lubuskiego. W imieniu organizatorów turniej otwarli Irena Wojciechowska, Łukasz Klapczyński oraz Andrzej Głuchowski.
W tym dnu odbyło się również podsumowanie cyklu. Zwycięzcy otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe. Dziękujemy Starostwu Międzychodzkiemu i Gminie Sieraków za przekazanie upominków. Dziękujemy wolontariuszom za pomoc a zespołowi z biura za zaangażowanie.
W naszym namiocie można było uzyskać informacje o dotacjach o walorach turystycznych obszaru i ekologii. Były gry i animacje dla plażowiczów oraz drobne upominki.
Dla wszystkich serwowaliśmy pyszne jabłka, kawę, ciasto i wodę.

 

Turniej realizowanych jest ramach projektu „PUSZCZA NOTECKA uczy, aktywizuje, integruje.”
W roku 2017 przygotowaliśmy 2 krótkie cykle turniejów:
– Puszcza Notecka CUP OPEN, czyli dwa turnieje – 15 lipca w Chrzypsku Wielkim i 6 sierpnia w Sierakowie – oba już się odbyły.
– Puszcza Notecka CUP MIKST, czyli dwa turnieje miksów 12 sierpnia w Międzychodzie i 9 Września we Wronkach.
Oba cykle będą miały swoje klasyfikacje, w których zwycięzcami zostaną te pary, które w dwóch turniejach uzyskają większą ilość punktów.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”;
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Puszcza Notecka.
„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

 

Wyniki Puszcza Notecka CUP OPEN