Piknik z moim Pupilkiem oraz szkolenie o możliwości pozyskania dotacji


7.08.2017 – w miłej nieformalnej atmosferze odbyło się spotkanie organizacyjne w biurze LGD „Puszcza Notecka”.
LGD „Puszcza Notecka” w partnerstwie z Gminą Międzychód, Starostwem Powiatowym, MOSiR w Międzychodzie, CAK Międzychód, ŚDŚ Międzychód oraz wieloma przedsiębiorcami i wolontariuszami organizuje II „Piknik z moim pupilkiem”. Patronat medialny : Informator Międzychodzko – Sierakowski, Informator Międzychodzki oraz Telewizja Wielkopolska.
Każdy kto chce się zaangażować w nasze wydarzenie może do nas dołączyć.Zapraszamy naszych wspaniałych wolontariuszy którzy podpowiedzą nam fajne pomysły. Zapraszamy młodzież i seniorów którzy chcą RAZEM z NAMI stworzyć fajna imprezę.
Co dzisiaj omówiliśmy:
1. konkursy
2. plakat (program)
3. nagrody
4. sponsoring (Vouczery)
5. scena, nagłośnienie,
6. namioty
7. wolontariat
8. działania charytatywne
9. PARTNERÓW itp…..
Dodajmy że wydarzenie to jest organizowane wolontarystycznie, w partnerstwie z instytucjami, osobami chcącymi włączyć się w akcję i prześwieca mu integracja środowiska, zwrócenie uwagi na problemy ze zwierzętami oraz ma aspekt edukacyjny.

Miło nam że włączą się w naszą imprezę firmy działające dla pupilków (np. salony piękności dla pupilków, sklepy z karmą i akcesoriami dla pupilków, firmy weterynaryjne, stajnie, schroniska dla zwierząt oraz pogotowia dla zwierząt, instytucje kultury i szkoły).Oczywiście nasze pupilki to nie tylko pieski, ale jak mawiał niezapomniany Sumiński …. „I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają na nasz PIKNIK zapraszają”…🙂
Po spotkaniu odbyło się szkolenie z możliwości pozyskania dofinansowania pt: Jak pozyskać dotację za pośrednictwem „Puszczy Noteckiej” .
Dziękujemy za obecność i zaangażowanie, pyszny torcik i przesympatyczną atmosferę i wspaniałe kwiaty i życzenia !!! do zobaczenia na kolejnym spotkaniu !