„Piknik z moim Pupilkiem”


W dniu 03 września 2017r. na terenie przy hali sportowej MOSTiR w Międzychodzie odbył się „Piknik z moim Pupilkiem”.  

Pogoda dopisała i „Piknik” cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców różnych gmin, w trakcie , którego odbywały się doradztwo z zakresu przedsiębiorczości przy stoisku organizatora Stowarzyszenia „Puszcza Notecka”. 

„Daniel Rębacz HUSSE Międzychód Sieraków Kwilcz Chrzypsko Wielkie i okolice” – prowadziło porady żywieniowe dla swoich pupilków oraz można było zaopatrzyć się w karmę dla swoich pociech.

Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie  przy swoim stanowisku Animatorzy  prowadzili malowanie twarzy dla dzieci a także atrakcje w postaci balonów. Pani Natalia Czarnecka dyrektor CAK w Międzychodzie poprowadziła Piknik z Moim Pupilkiem.

Towarzyszyły na imprezie stoiska z Powiatu Międzychodzkiego i Gminy Międzychód, reprezentowane przez Pana Burmistrza Krzysztofa Wolnego. 

W imprezę zaangażowani byli także przedstawiciele MOSTiR w Międzychodzie reprezentowanym przez Prezesa Ryszarda Rogale.

Przy stoisku Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzychodzie były ręcznie robione rękodzieła dla zwierząt, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Pani Teresa Walasek ze swoim salonem piękności prowadziła doradztwo i drobne usługi dla pupilków.  

Dmuchane Zamki dla dzieci były dostępne przez cały czas trwania pikniku.

 Odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pupilek widziany moimi oczami” , który został przeprowadzony 23 sierpnia w Środowiskowym Domu Samopomocy.

  • Pierwsze miejsce zajął Alan Olszowski
  • Drugie miejsce zajął Adrian Wielgosz
  • Trzecie miejsce zajęła Hanna Patela

Oraz wyróżnienie otrzymała Hanna Jenek.

Na pikniku każdy mógł zgłosić swoją pociechę do konkursu w kategoriach:

– Super Pupil Puszczy Noteckiej 2017

– Pupil z temperamentnym charakterem

– Na najlepiej ubranego Pupila

  • W kategorii „Super Pupil Puszczy Noteckiej 2017” wygrał piesek ze schroniska imieniem LUNA. Właścicielką Magdalena Górna.

Nagroda w postaci Vouchera na kwotę 200zł do wykorzystania w sklepie zoologicznym Katarzyna Szufla Międzychód, także Voucher wejście na siłownie w Międzychodzkim Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji .

  • W kategorii „Na Pupila z Temperamentnym Charakterem” wygrał Piesek „Fado” właścicielem jest Pan Tomasz Piechota.

Wyróżnienia w tej kategorii: Grabska Wioletta „Jorguś”, Ewa Kropp  piesek „Ronia”, Aleksandra Szombara piesek „Demon”, Julia Napierała kotek „Rubi”

Nagroda w postaci Vouchera na kwotę 200zł na produkty z katalogu Husse, Voucher na kwotę 250zł do wykorzystania do końca 2017r w BEST meble, kuchnia, dodatki w Międzychodzie.

  • W kategorii „Na Najlepiej Ubranego Pupilka” wygrał pies „Pixi” właścicielem jest Pani Katarzyna Kaczmarek.

Wyróżnienia w tej kategorii : Piesek „Dear Mond Mo” Katarzyna Wesołowska, Piesek „ Dipsu Fli” Łukasz Andrykowski.

Nagrody w postaci Vouchera na kwotę250zł do wykorzystania do końca roku 2017 w BEST meble, kuchnie, dodatki w Międzychodzie, na kwotę 100zł do wykorzystania do końca roku 2017 w Drukarnia Międzychód

 

W trakcie pikniku były 3 pieski do adopcji które na dzień dzisiejszy znalazły swój dom. Wszystko przebiegało pod nadzorem Pani Małgorzaty Dobkiewicz reprezentująca Straż Miejską.

Pani Anna Sawala – fotograf przeprowadziła profesjonalną sesję zdjęciową pupilków biorących udział w pikniku.

 

Towarzyszył nam media społecznościowe TV WIELKOPOLSKA, Express Międzychodzki, Międzychód Nasze Miasto, Informator Międzychodzki oraz Tydzień Międzychodzko-Sierakowski.

Całe wydarzenie umilali artyści występujący na scenie w tym Pani Urszula Bielejewska, Natalia Pawłowska oraz  Jakub Zachciał.