Dotacja w Ostrorogu zrealizowana!


Dotacja zrealizowana w Ostrorogu !!! „Rozwój infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej nad Jeziorem Mormin”
12.12.2017r. odbył się odbiór i symboliczne otwarcie inwestycji nad jeziorem w Morminie gmina Ostroróg dotacji pt. „Rozwój infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej nad Jeziorem Mormin” dotacja realizowana przez Gminę Ostroróg. Wnioskowana kwota wsparcia to 132 639,06 zł.
Podczas otwarcia Burmistrz Sławomir Szałata podziękował wykonawcom za sprawne i terminowe wykonanie zadania a obecnej na otwarciu Irenie Wojciechowskiej z LGD ”Puszcza Notecka” za wsparcie i pomoc w realizacji.
Miło nam, że lubiane w czasach świetności miejsce wypoczynku dla lokalnej społeczności oraz przyległych gmin takich jak Wronki, Szamotuły czy Obrzycko odzyskało dawny blask. Miejsce to zyskało piękne pomosty, chodniki, ławki, kosze oraz wspaniale zaprojektowane miejsce na ognisko i długo wyczekiwane boisko do siatkówki plażowej z którego szczególnie ucieszą się uczestnicy naszych turniejów siatkówki plażowej „PUSZCZA NOTECKA CUP” . Plac zabaw oraz zadaszone miejsce spotkań z widokiem na jezioro jest dużym atutem tego miejsca.
Na sezon letni Pan Burmistrz Sławomir Szałata planuje uzupełnić piasek na plaży.
Dziękujemy za zaproszenie i życzymy użytkownikom tego pięknego miejsca wspaniałych wrażeń i wspomnień z wypoczynku.