Roweromaniacy na start!


Już 22 czerwca 2018 wyrusza kolejny rajd turystyczny organizowany przez LGD „Puszcza Notecka” . Wydarzenie organizowane w partnerstwie ze Środowiskowym Domem Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie, Biblioteką Publiczną i Centrum Animacji Kultury im. Jana Daniela Janockiego w Międzychodzie, Nadleśnictwem Międzychód, Klubem Seniora „Złoty Wiek”, Związkiem Emerytów, Rencistów  i Inwalidów, Gminą Międzychód, MOSTiR Międzychód oraz Straż Miejska i Policja w Międzychodzie.
W dniu dzisiejszym w naszym biurze odbyło się spotkanie organizacyjne partnerów projektu.
W bieżącym roku rajd m.in. dedykowany jest grupom defaworyzowanym (emerytom oraz osobom z niepełnosprawnością), uprzejmie informujemy, że zamknięta już jest lista chętnych na rajd. 
Startujemy sprzed naszego biura w Międzychodzie , następnie przystanek I – Nadleśnictwo Międzychód, przystanek II – Plaża nad jeziorem w Mierzynie gdzie nastąpi otwarcie obiektu dofinansowanego za pośrednictwem LGD Puszcza Notecka ( Operacja pt: „PRZEBUDOWA PLAŻY NAD JEZIOREM MIERZYŃSKIM” . Wnioskodawcą i realizatorem wniosku jest Gmina Międzychód. Kwota wnioskowanego wsparcia : 360 733 zł), meta w Centrum Turystyki Rowerowej w Mierzynie.
Patronat medialny : Tygodnik Międzychodzko – Sierakowski, TV Wielkopolska , Informator Międzychodzki, www oraz FB wszystkich partnerów.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.