Puszcza Notecka CUP w Chojnie


1 lipca 2018 na plaży nad jeziorem w Chojnie (gm.Wronki) odbył się Turniej Siatkówki Plażowej „PUSZCZA NOTECKA CUP” w kategorii MIKST. W szranki stanęło 9 drużyn z powiatu Szamotulskiego i Międzychodzkiego oraz z Poznania i Trzcianki.
Wydarzenie realizowane w partnerstwie z Urzędem Gminy Wronki, WOK Wronki oraz Przedsiębiorstwem Komunalnym z Wronek. W tym dniu również nastąpiło otwarcie plaży w Chojnie.
Turniej prowadzili Łukasz Klapczyński, Dorota Szyszka, Magdalena i Maciej Żurkowscy oraz Irena Wojciechowska.
Wszyscy zawodnicy angażowali się w współtworzenie tego Turnieju pomagając rozwieszać banery siatki czy prowadząc z nami animacje dla dzieci.Dziękujemy za kolejną udana imprezę i gratulujemy zwycięzcom.

Zwycięzcy otrzymali Puchar Burmistrza Miasta i Gminy WRONKI, wszyscy otrzymali medale nagrody rzeczowe od LGD Puszcza Notecka oraz upominki z Gminy Wronki i Przedsiębiorstwa Komunalnego Wronki.
Nagrody wręczali:
Robert Dorna Zastępca Burmistrza MiG Wronki, Łukasz Klapczyński, Magdalena Żurkowska, Irena Wojciechowska i Mirosława Rusinek.
ZWYCIĘZCY
1. Wąs Magdalena i Kirył Rumiancew (Poznań)
2. Patrycja Grocholewska i Jakub Kudliński (Nojewo, Chrzypsko Wielkie)
3. Julia Baranowska i Kamil Małecki (Poznań, Kwilcz)
4. Klaudia Surdyk i Patryk Antkowiak (Chrzypsko Wielkie)

O turnieju na portalu:

http://szamotuly.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/chojno-wielkie-emocje-podczas-turnieju-siatkarskiego,4710405,artgal,33686547,t,id,tm,zid.html