Konkurs na Najlepszy Produkt Lokalny Puszczy Noteckiej


W dniu 16.09.2018 r. podczas Wielkiego Smażenia Powideł w Mniszkach odbył się konkurs na Najlepszy Produkt Lokalny organizowany przez LGD „Puszcza Notecka”. P
Podczas tego wydarzenia można było uzyskać informacje o możliwościach pozyskania dotacji na rozwój firmy, zakładanie działalności gospodarczej oraz na granty.  Uczestnicy Konkursu walczyli o złotego, srebrnego i brązowego koguta, ponadto otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Oto lista osób, które otrzymały nagrody i wyróżnienia:

I Miejsce – Krystyna Karwańska, Plewiska

II Miejsce – ŚDS Międzychód

III Miejsce – Płatek Anna, Dębienko

IV Miejsce – Hładka – Szubert Marta, Międzychód; Pracownia rękodzielnicza Rumianek

V Miejsce – Jankowska Aleksandra, Chojno

Wyróżenia:

  • Wiesław Kaczmarek, Trzciel
  • Iwona Pyra, Sadki
  • Jolanta Surma, Złotów
  • Krystyna Straburzyńska, Kwilcz
  • Ewa Tomaszewska, Wągrowiec; ECO EVI

Prace w konkursie na najpiękniejsze Rękodzieło i produkt Puszczy Noteckiej były na wysokim poziomie, nad przebiegiem pracy Komisji czuwała Pani Anita Cejba Kierownik Biura LGD Puszcza Notecka, a Komisja pracowała w składzie: Jacek Kaczmarek, Anna Andrałojć , Krzysztof Wolny, Natalia Czarnecka oraz Irena Wojciechowska. 
Dziękujemy wszystkim za aktywny udział. Konkurs na najpiękniejsze rękodzieło i produkt Puszczy Noteckiej za nami. Nasz zespół promował produkty lokalne, działał nasz mobilny punkt doradczy oraz informacyjny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz współorganizatorom za wsparcie.