Walne Zebranie Członków 18.09.2019 r.


18 września 2019 r. odbyło się Walne Zebranie Członków podczas którego przyjęto rezygnację z Zarządu :
Wiceprezes Ireny Wojciechowskiej, Skarbnik Anny Andrałojć i Sekretarz Agnieszki Leśniewskiej.
W to miejsce Walne Zebranie wybrało nowych członków Zarządu w osobach : Rafał Litke ( Wiceprezes), Grzegorz Kurek (Skarbnik) oraz Danuta Gendera (Sekretarz). Nowym członkom Zarządu gratulujemy i życzymy wielu sukcesów . Prezesem nadal jest Jacek Kaczmarek, a Wiceprezesem Mieczysław Trafis.
Dotychczasowy Zarząd w składzie Jacek Kaczmarek, Irena Wojciechowska, Mieczysław Trafis, Anna Andrałojć i Agnieszka Leśniewska pracował w niezmienionym składzie ponad 13 lat pozyskując blisko 19 milionów złotych dotacji z Unii Europejskiej na rozwój obszaru oraz przedsiębiorców i grup społecznych 8 gmin: Międzychód, Wronki, Sieraków, Kwilcz, Obrzycko gm.miejska i wiejska, Ostroróg i Chrzypsko Wielkie.

Koleżankom które zrezygnowały z pracy w Zarządzie złożono podziękowania za zaangażowanie i ogromną pracę na rzecz rozwoju Stowarzyszenia.
Nie obyło się bez wspomnień, anegdot i miłych chwil rozmów i podziękowań 👌🌹🌷.
Miłym akcentem było wręczenie przez Andrzeja Głuchowskiego- Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej medali dotychczasowemu Zarządowi za całokształt działalności🏅
W związku z przejściem Grzegorza Kurek z Rady Stowarzyszenia do Zarządu, Walne Zebranie na nowego członka Rady Stowarzyszenia wybrało Witolda Przybyła. Gratulujemy i życzymy pomyślności w pracy w Radzie.
Z powodu wyjazdu służbowego w Walnym Zebraniu nie mogła uczestniczyć Pani Anna Andrałojć, do której pod jej nieobecność kierowano słowa uznania i podziękowania za ogrom pracy i zaangażowanie.