Konkurs „PROW w obiektywie – piąta edycja”


Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym- termin do końca maja br.

W dniu 25 kwietnia 2024 r. Zarząd Województwa Wielkopolskiego podjął uchwałę w sprawie zmiany Uchwały nr 7892/2024 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 8 lutego 2024 roku w sprawie zatwierdzenia regulaminu konkursu fotograficznego „PROW w obiektywie – piąta edycja” organizowanego przez Jednostkę Regionalną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie wielkopolskim. Na mocy tejże uchwały nabór prac do konkursu został wydłużony do 31 maja 2024 r. do godziny 15:30.

Konkurs „PROW w obiektywie – piąta edycja” – wydłużony termin zgłaszania prac

Szanowni mieszkańcy województwa wielkopolskiego,

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „PROW w obiektywie – piąta edycja” organizowanym przez Jednostkę Regionalną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa wielkopolskiego działającą w ramach Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Termin nadsyłania prac został wydłużony do 31 maja 2024 r. do godziny 15.30. Zdjęcia można wysyłać na adres mailowy: ksow@umww.pl

Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci bonów do wykorzystania w sklepie fotograficznym o łącznej wartości 40 tysięcy złotych.

Zapraszamy do zapoznania ze zmienionym regulaminem konkursu dostępnym na stronie: https://dprow.umww.pl/konkurs-prow-w-obiektywie-piata-edycja-wydluzony-termin-zglaszania-prac/