szkolenie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego (Gmin i Starostw partnerskich)2.06.2026


Szanowni Przedstawiciele Starostw  i Gmin Partnerskich,

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dla potencjalnych beneficjentów JST które odbędzie się w naszej siedzibie w Międzychodzie w dniu 2.06.br od godz. 10,00.

Szkolenie związane jest z ogłoszeniem naborów dla JST będących członkami Stowarzyszenia.

Nasz harmonogram naborów znajduje się na stronie www.puszczanotecka.or z zakładce NABORY 2023-2027   

LINK :    Harmonogram naborów – Puszcza Notecka

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 506 087 607