11 listopada 2025 w gminie Kwilcz w Olandii odbyła się Uroczystość podsumowania Konkursu na najlepszą nalewkę i wino z Puszczy Noteckiej pod Honorowym Patronatem Starosty Międzychodzkiego
Nagrody wręczyli organizatorzy:
Jacek Kaczmarek (Prezes) Rafał Litke ( Wiceprezes , Starosta Międzychodzki) Olaf Makiewicz (Olandia)
Protokół z Posiedzenia Komisji w dniu 6 listopada 2025 w imieniu Przewodniczącego przedstawił Damian Michałek Wiceprzewodniczący komisji.
skład komisji:
1. Marcin Sadowski – Przewodniczący
2. Damian Michałek – Wiceprzewodniczący
3. Przemysław Kobierecki – Wiceprzewodniczący
4. Paweł Ludek – Członek Komisji
5. Adrianna Wacław- Członek Komisji
6. Irena Wojciechowska –Sekretarz- Koordynator
1. Marcin Jenek – Międzychód
2. Jacek Nowak – Międzychód
3. Artur Szypowicz – Obrzycko
1. Winnica Zielona – Sieraków
2. Winnica Enosfera – Kwilcz
3. Winnica Orle – Orle Wielkie
1. Tomasz Sobieraj Gościniec Jaroszewskie Wzgórze – Grobia gm.Sieraków
2. Jan Makiewicz _ Prusim gm.Kwilcz
3. Lucyna Knapska – Paśniczek – Smolnica gm.Wronki
Dziękujemy za przybycie uczestnikom oraz gościom .
W uroczystości udział brali Pan Michał Chojara Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego, Pan Edmund Ziółek Wójt Gminy Chrzypsko Wielkie Dariusz Wachowiak Wiceburmistrz Ostroroga Członek Zarządu Stowarzyszenia. Tobiasz Chożalski członek zarządu oraz Danuta Gendera sekretarz stowarzyszenia.
Wydarzenie w imieniu Stowarzyszenia prowadziła i organizowała Irena Wojciechowska.
Dziękujemy Zarządowi Olandii za bezpłatne udostępnienie obiektu oraz poczęstunek dla uczestników 
Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu 






