„DZIAŁAJ LOKALNIE” – myśl globalnie


Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, realizator Programu „Działaj Lokalnie”, finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, wybrała Stowarzyszenie Puszcza Notecka do realizacji programu w ramach Ośrodka Działaj Lokalnie.
Uczestniczyliśmy w dwudniowym bezpłatnym szkoleniu w Warszawie gdzie mieliśmy okazję zyskać nową wiedzę. Na szkoleniu zapoznaliśmy się szczegółowo z procedurami Programu. Otrzymaliśmy dokumenty niezbędne do ogłoszenia lokalnego konkursu grantowego. Pierwsze projekty realizowane na naszym terenie powinny rozpocząć się w połowie 2018 roku.
Miło nam że nasza aplikacja została wysoko oceniona i dzięki temu będziemy mogli wspierać lokalne inicjatywy oraz stowarzyszenia. 
Jesteśmy w trakcie dopinania umowy dotacji pomiędzy nami a Stowarzyszeniem Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce realizującym Program „DZIAŁAJ LOKALNIE” finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności zwaną (PAFW). 
Obszar objęty wsparciem pokrywa się z obszarem LGD Puszcza Notecka czyli gminy: Międzychód, Wronki, Sieraków, Obrzycko gm.miejska i wiejska, Ostroróg, Kwilcz i Chrzypsko Wielkie. 
Już niedługo więcej informacji.