szkolenie WIELKOPOLSKA WIARA


️ szkolenie w ramach programu Wielkopolska Wiara
Masz pomysł na inicjatywę , marzysz aby wyzwolić społeczną energię…❓
Ale jak to zrobić i gdzie znaleźć finansowanie❓
Z początkiem kwietnia ruszył konkurs dotacyjny dla mieszkańców i organizacji pozarządowych pn. Wielkopolska Wiara który jest dobrą ku temu okazją.
—-Zapraszamy 2️⃣4️⃣ kwietnia na godz. 10.00 na spotkanie w siedzibie Lokalnej Grupy Działania w Międzychodzie (ul. Dworcowa 18)
Podczas spotkania przedstawiciel PISOP Piotr Kotlarek, opowie po krótce o tym jak tworzyć projekty społeczne oraz czym jest konkurs mikrodotacji Wielkopolska Wiara oraz jakie warunki należy spełnić aby aplikować.
—–UWAGA!!!!—–
Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod linkiem
 
..trochę więcej o projekcie
Do 8 maja można będzie składać wnioski/pomysły na działania pamiętajcie o ważnych terminach. Mogą rozpocząć się w czerwcu – muszą zakończyć maksymalnie w listopadzie
☝️ WAŻNY punkt regulaminu‼️Minimalny czas trwania działań nie może być krótszy niż 30 dni i nie może mieć charakteru jednorazowego wydarzenia.
Co to oznacza❓Wasz pomysł na jednodniowy festyn odpadnie podczas oceny.✒️ Lepiej wzbogacić go serią warsztatów, spotkań integrujących czy innych działań z udziałem mieszkańców
———————————-
Projekt Wielkopolska Wiara współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.